Zakládání Staveb s Precizností a Profesionalitou

Pokud se chystáte postavit svůj vlastní dům a hledáte odborníka na zakládání první řady zdiva, jste na správném místě. Jsem odborník na zakládání s dlouholetou praxí a specializací na různé typy zdiva, Porotherm, Porobeton, Beton, VPC a mnohé další.Více na www.zakladanistavebjc.cz
Působím pouze ve vyznačeném okruhu na mapě (+-60km dojezd z Hněvkovic – převážně kraj Vysočina,Středočeský)

Proč Vybrat Mé Služby?

Má práce zahrnuje zakládání prvních řad zdiva pro obvodové, středové a nenosné vnitřní příčky od renomovaných výrobců jako jsou Heluz, Porotherm, Porfix, KM Beta, Leier, Ytong, Ecoton, TONDACH, THERMOPOR GIMA, Ziegelwerkpichler Wels, Kalksandstein, Vapis a další. Specializuju se na zakládání s pomocí vyrovnávací soupravy a nivelačního přístroje Bosch GRL 300 HV Professional.

Pro Koho Jsou Moje Služby Ideální?

Moje služby jsou přizpůsobeny zejména pro svépomocné stavitele, kteří chtějí nejen založit první řádek zdiva, ale i pokračovat ve stavbě svépomocí a dosáhnout vrcholu svého stavebního snu.

Co Nabízím Navíc?

Kromě zakládání prvních řad zdiva nabízím i technickou výpomoc v dalších etapách zdění. Moje práce je provedena s precizností a dbám na každý detail, abych zajistil optimální kvalitu výsledné stavby.

Příprava Stavby – Klíč k Úspěšnému Zakládání

Na mé webové stránce https://zakladanistavebjc.cz/ naleznete užitečné informace o přípravě stavby před založením. Důležité kroky zahrnují navaření hydroizolace s dostatečným přesahem, vyznačení otvorů pro dveře a zajištění dostatečného prostoru pro zakládání zdiva.

Jak Se Připravit na Moje Služby?

Před zahájením zakládání je klíčové mít připojení na elektřinu 220 V a přístup k vodě na stavbě. Pokud budou na základové desce složené palety s cihlami, je důležité dbát na to, aby palety nezasahovaly do měření úhlopříček stavby.

Kontaktujte Mě Pro Profesionální Zakládání

Pokud máte zájem o mé služby nebo byste chtěli získat cenovou kalkulaci zakládání, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedených kontaktech:

IČO: 14246082
Tel.+WhatsApp: +420 608 151073
E-mail: [email protected]
Web: www.zakladanistavebjc.cz
Facebook: www.facebook.com/ZaklStavJC
Instagram: www.instagram.com/zaklstavjc/

Zvolte profesionalitu a spolehněte se na mě při zakládání vaší stavby. Vaše spokojenost je mým cílem!

Doporučené