Jsme odborníci na vnitrostátní přepravu osob a nákladu do 3,5t

Pokud hledáte spolehlivou a efektivní přepravu osob a nákladu do 3,5 tuny, jste na správném místě. Jsme odborníci na rychlou, pohodlnou a bezpečnou přepravu, specializujeme se především na vnitrostátní taxislužbu ve městě Světlá nad Sázavou a jeho okolí.

Pohodlně na letiště s naší službou

Plánujete dovolenou a řešíte dopravu na letiště? Neřešte řízení, kolony a parkování. Objednejte si nás s předstihem a my vám zajistíme pohodlnou přepravu přímo k terminálu odletu. Vypracujeme pro vás harmonogram odjezdu a vozidlo bude přistaveno přesně v den a čas dle domluvy. Pro rezervaci nás kontaktujte pomocí e-mailu f[email protected] nebo telefonicky na tel.: 605 116 222.www.taxi-svetla.cz

Plaťte podle vašich preferencí

S námi můžete platit způsobem, který vám nejvíce vyhovuje:

  • Zálohovou fakturou

  • Kreditní kartou

  • Hotovostí v měnách CZK, EUR, PLN

Objednávky s předstihem

Chcete mít jistotu, že vás naše služba dostane tam, kam potřebujete, včas? Umožňujeme si objednat přepravu (taxi) na Vámi zvolený čas. Vozidlo bude přistaveno podle vašeho přání. Objednávejte telefonicky nebo e-mailem. Více informací naleznete na našich kontaktech.

Působíme ve Světlé nad Sázavou a okolí

Náš dosah zahrnuje města jako Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Golčův Jeníkov, Habry a široké okolí. Naše vozový park zahrnuje vozidla jako Škoda Rapid Spaceback (4+1) a Fiat Ducato (8+1).

Spolupracujeme se zavedenými společnostmi

Jsme hrdí na spolupráci se zavedenými společnostmi, mezi naše firemní zákazníky patří například Lion Products spol. s.r.o., Futaba Czech, s.r.o. a PROFLEX s.r.o.

Kontaktujte Nás

Pro další informace, rezervace a dotazy nás neváhejte kontaktovat na:

Jezdíme Nonstop – vaše bezstarostná doprava je naší prioritou!

www.taxi-svetla.cz

Doporučené