Trávník na fotbalovém hřišti v obci Dobrá na Frýdecko-Místecku měla zavlažovat voda z vrtů. Jak se ukázalo, vody je v nich málo, přestože průzkumy před pěti lety říkaly opak. Dříve brala obec vodu z jiného zdroje nedaleko hřiště, i ten už ale přestal stačit. Trávník nyní kropí pitná voda z vodovodu.Více: https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/voda/pruzkumy-nevysly-vrty-v-obci-dobra-jsou-na-suchu-mely-zavlazovat-fotbalove_2606220600_aha
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Pozor Aktualita:  Island po dvouleté pauze navzdory protestům obnovil lov velryb

Doporučené