Z jednoho ze dvou Medkových rybníků v Kroměříži odlovili minulý týden odborníci z Akademie věd ČR spolu s rybáři 2599 invazních sumečků černých a 62 sumečků amerických. Ryby původem ze Severní Ameriky ohrožují místní vodní ekosystémy. Sumečci, které ulovili za dva dny, poslouží jako krmivo pro zvířata v zoologických zahradách, uvedla Alena Železníková z krajského oddělení komunikace a vnějších vztahů.✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
Více: ZDROJ ZDE

Pozor Aktualita:  WWDC2026 - iOS 27 a jak používat novou Siri AI u nás..

Doporučené