Britská kapela Duran Duran se po čtrnácti letech vrací do pražské O2 areny, aby v rámci turné Danse Macabre zahrála směs klasických hitů v čerstvých aranžmá i novinek a coververzí. Chybět samozřejmě nebude ani skladba The Wild Boys, byť, jak v rozhovoru pro Óčko Star prozradil baskytarista John Taylor, doby divočení jsou už dávno pryč.Více: https://www.idnes.cz/kultura/hudba/duran-duran-john-taylor-rozhovor-ocko-depeche-mode.A260618_113108_hudba_jgo#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=kultura&utm_content=main
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Pozor Aktualita:  Unreal Engine 6.. | ROTHub #107

Doporučené