Novela stavebního zákona upřednostňuje velké developery před zájmy obyvatel měst a obcí. Zároveň sníží ochranu přírody a památek či život obyvatel s pohybovým omezením. Na tiskové konferenci v rámci mítinku před budovou ministerstva pro místní rozvoj (MMR) to uvedli zástupci spolků zaměřených na ochranu přírody, památkářů či právníci. Podle vládní koalice má novela stavebního zákona stavební řízení především urychlit a zavést kromě jiného státní stavební správu.✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
Více: ZDROJ ZDE

Pozor Aktualita:  Šacberk láká cyklisty. Jihlava plánuje u sjezdovky vybudovat síť singletrailů

Doporučené